СКІЛ – клуб для членів сім’ї групи компаній БГ Крон. Це місце, де обговорюються протилежні думки про суперечливі поняття, а мати та висловлювати свою думку – це обов’язково. Разом до розвитку скілів!
СКІЛ – нестандартні зустрічі різних форматів для обговорення світових трендів, гучних фільмів, обміну досвідом та знаннями. У клубі приймають участь співробітники з усіх компаній бізнес групи.
Від початку метою створення клубу СКІЛ був і є розвиток, ми прагнемо відкривати навколишній світ для та разом з нашими співробітниками. Проте неймовірним став досвід відкриття внутрішнього світу самих співробітників.
⠀19 січня клуб СКІЛ зібрав всіх в одному місці і темою зустрічі було “300 питань для співробітників”, які модератор рандомно витягував з капелюха, а інші відповідали. Найбільшу активність викликали питання про дитинство: “Чого не вистачало в дитинстві?”, “Кумедні випадки з дитинства” та “Страхи дитинства”.
На перший погляд це звичайні теми, але відповіді відкривали співробітників з нового боку.⠀На жаль, ми не можемо публікувати тут потаємне і тому запрошуємо вас у клуб. Проте, звісно ми не можемо не поділитися кумедниии відповідями учасників на тему “Кумедні випадки з дитинства” (дочитайте до кінця))):
Нарешті! Дочекались! БГ Крон відновлює роботу клубу СКІЛ для співробітників і вже провели першу зустріч
Коли дочитаєш цей пост до кінця і теж виникне бажання взяти участь, просто напиши будь-який коментар. Тепер цей клуб не тільки про розвиток, а й про підтримку.
Наші люди сьогодні знаходяться по всій країні та далеко за її межами. “Команда” для БГ Крон не порожнє слово, ми прагнемо зберігати сім’ю. Саме тому СКІЛ проводиться в новому форматі – онлайн, аби кожному приділити увагу.
З нетерпінням чекаємо на нову зустріч клубу, адже теми для обговорення будуть дуже цікаві, наприклад:
Все буде Крон! Разом до перемоги!
Як би ви пояснили причину старіння?
Кожна людина рано чи пізно замислюється про те, чому ми старіємо та як це хоча б уповільнити. Такі думки відвідують нас через страхи:
Міжнародна група вчених з’ясувала, що швидкість старіння на 80% залежить від зовнішніх факторів. Згодні? Наша група вчених БГ Крон згодна з таким висновком)) А під час засідання клубу СКІЛ ця група з’ясувала, що біологічний вік можна контролювати, для цього лише потрібно:
Тренуй мозок та не старій разом з БГ Крон.
Нарешті клуб СКІЛ вдруге зібрався та продовжив тему 300 питань для учасників. На відміну від минулої зустрічі, де ми пірнали у спогади з дитинства, цей раз учасники торкнулися дорослих тем.
Питання №1: “Свідком якої події ви хотіли б стати?”
-Концерт Queen
-Події 60 років
-11 вересня 2001 р
-Поява Адама та Єви
-Вимирання динозаврів
Питання №2: “Чи вірите ви в долю та потойбічне життя?”
Ті, хто не вірять у долю, відповіли відомою цитатою з Матриці:
Морфеус: Ти віриш у Долю, Нео?
Нео: Ні.
Морфеус: Чому?
Нео: Неприємно думати, що тобою маніпулюють.
Питання №3: “+ та – бути дівчиною”
➖️очима Ч: безумовно ця природня можливість народжувати, напевно, найстрашніше в уявленні чоловіків (через біль), але відверто кажучи і до мінусів це не можна віднести.
➕️очима Ч: бути творцем домашнього затишку, слабкою статтю коханою, тендітної дівчиною.
➖️очима Ж: несправедливість у роботі, зп та посадах.
➕️очима Ж: ❤
Ну і звичайно ж обговорили + та – бути чоловіком:
➖️очима Ж: треба голитися.
➕️очима Ж: не треба намагатися бути красивим. Достатньо бути красивішими за мавпу.
➖️очима Ч: Немає!
➕️очима Ч: глава сім’ї, здобувач, сильна стать.
Але ми прийшли до єдиного висновку – без жінок чоловіки не можуть жити і навпаки?
Клуб СКІЛ був створений для пошуку нових питань та відповідей під час всестороннього розвитку працівників групи компаній Крон.
Під час зустрічі генеральний директор групи компаній Крон Ольга Чернова стала модератором коучинг-сесії, нового формату для клубу. Цей досвід відкрив цінності учасників, показав такі різні цілі та сенси, страхи та бар’єри, які зустрічаються на шляху до мети. За пару годин кожен вийшов на проблеми своїх цінностей, потаємних страхів та відкрив складні механізми функціонування ціннісно-смислової сфери особистості.
Ця практика добре вплинула на членів клубу, отже ми радимо подивитись техніки для коучингу та вибрати щось для себе. А якщо робити це у колі інших людей, після сесії ви станете набагато ближче.
Останні зустрічі клубу розвитку СКІЛ були, м’яко кажучи, емоційно напружені, хоча і як завжди корисні та інформативні.
Втім цього разу ми вирішили розрядитись і поговорити про те, що викликає приємні почуття у багатьох – про кіно, а точніше про улюблених акторів. Звісно, розібрали біографію в основному іноземних акторів: Вілл Сміт, Бред Пітт, Ме́ттью Мак-Ко́нагей, Джек Ніколсон та інших.
І це не дивно, адже кінематограф в Україні лише набирає оберти, хоча нам відомі голлівудські зірки з українським корінням. До речі, напишіть свого улюбленого актора і улюблений фільм з ним в коментарях…
Проте, БГ Крон впевнені, коли ми закінчимо війну перемогою, то український кінематограф буде стрімко розвиватись, а от голлівудськи зірки, котрі виступили на стороні агресора вже ніколи не будуть!
Разом до розвитку! Все буде Крон! Слава Україні!
ВІЙНИ З ІНШИМ ПОГЛЯДОМ
Сьогоднішні обставини впливають не тільки на нас з вами, а і на тему нашого клубу, саме тому ми розібрали війни, які відбувались в різних державах:
Варто відмітити цікаве спостереження – в усіх війнах є третя сторона, яка приймає участь у конфліктах. Майже у всіх вищезазначених війнах приймала участь або СРСР, або росія на стороні тих держав, на території яких, певна кількість населення “хотіла відокремитись та повернутись до складу СРСР або стати частиною росії”.
Україна переможе та залишиться незалежна!
Слава Україні!
Будьте обережні зі своїми бажаннями та формулюйте їх правильно.
Давно учасники клубу СКІЛ не розбирали кіно особливо над якими треба замислитись.
Ми прийшли до висновку, що фільми можно поділити на 2 типа:
Фільм “3000 років бажань” можна віднести до першої категорії – “на поличку”. Адже дійсно, справжній кіноман знайде щось своє від візуалу та музичного супроводу до глибини змісту картини.
Чи можемо ми радити такий фільм? БГ Крон 100% РЕКОМЕНДУЄ! Більше того, після розбору цього фільму, у членів клубу СКІЛ виявилось бажання подивитися його знову, адже після обговорення кожен почув щось нове.
МЕМ – ОДИНИЦЯ КУЛЬТУРИ
Сучасність потребує сучасних тем у нашому клубі СКІЛ. Однією з таких тем був мем (англ. Meme).
Всі чули слово МЕМ, проте не кожен знає його значення. Найуважніші могли побачити схожість зі словом ГЕН (англ. Gene) і це не випадково. Ви здивуєтесь, але меми першочергово не просто жартівливі картинки та є навіть окрема наука – меметика!
Так що таке мем? МЕМ – це одиниця культури, яка розмножується в суспільстві, від початку існування світу, наприклад: носити взуття, введення календаря або їсти з виделкою. Їсти – не мем, а їсти з виделкою це саме воно) З появою інтернету меми почали мутацію і отримали саме той вид, який дуже знайомий для нас – інтернет меми.
Хоча зазвичай, переглядаючи меми в інтернеті, ми звикли посміхатись, проте в деяких руках вони використовуються як зброя, особливо в політичних колах.
Від початку повномасштабної війни майже в кожного з’явилось відчуття страху за бізнес, майбутнє та загалом свого життя або смерті. Цікаво розмірковують деякі психологи та науковці стверджуючи, що не можна боятись того, чого не було в вашому житті – чого боятись смерті (хвороби), якщо ми з вами не вмирали?
Відчуття страху “хвороби” небезпечніше ніж сама “хвороба”, тому ми підготували для вас правила як позбутися страху, щоб перемогти у психологічніій війні:
Є ще декілька категорій осіб – ті, які стверджують що страху взагалі не існує, та ті, які не відчувають страху через хворобу Урабаха-Віте (генетичне захворювання, яке приводить до повної відсутності страха).
Цитати, які неправильно використовуєте.
На зустрічі клубу розвитку СКІЛ обговорили цитати, які залягли в голові кожного з нас. Для одних запам’ятовуються гумористичні – «Якщо щось можна зробити неправильно, ця людина так і зробить!» (Закон Мерфі), для інших серйозні – Якщо службовець завжди згоден з босом, він не є корисним для бізнесу (Елберт Хаббард).
Всі ми використовуємо цитатами в повсякденному житті, проте, як виявилось, не всі правильно, ось найрозповсюдженіші:
Одже, застосовуйте цитати, які нас розвивають та рухають, а не які обмежують і приземлюють.
ОДИН СВЯТІ ТА ТАКІ РІЗНІ ТРАДИЦІЇ
Клуб розвитку #СКІЛ провів останню в цьому році зустріч, де ми підбили підсумки року і запланували баго цікавого на новий рік.
Крім того,ї підготували цікаві факти щодо святкування нового року в інших країнах.
Греція – мешканці на новий рік розбивають гранат, чим більше зернят, тим більше буде щастя;!
Мікронезія – змінюють імя кожен рік, щоб друзі називали інакше (але то не по справжньому – весело);
В’єтнам – саджають персиків дерева замість ялинок;
Франція – Пер-ноель кладе подарунки у взуття;
Іспанія – з’їдає дюжину винограду і продають виноград без кісточок (я б купив?);
Італія – позбуваються старих речей;
Ісландія – Санта приїздить не на оленях, а на віслюках;
Польща – запікають Карпа на новий рік, і відповідно не об’їдаються, а як постують;
росія – хтивий дід мороз з своєю маленькою “онукою” більше прийде.
Крон – цьогоріч ми ялинку прикрасили не звичайними ялинкових іграшками, а побажаннями і знаємо що вони здійсняться!
Напиши своє бажання, а ми допоможемо йому здійснитися!
Ваш Крон!
ФІЛОСОФІЯ У ЦИТАТАХ
На минулій зустрічі клубу СКІЛ ми розбирали фільм “3000 років бажань”, де один з персонажів був Цар Соломон, проте розкриття його ролі було мізерним.
Адже його роль в релігійних писаннях має велике значення, а мудрості актуальні навіть через 3000 років, наприклад: “Вуста правдиві вічно перебувають, а брехливий язык – тільки на мить”
Проте, є й такі, котрі викликали обурення на сьогоднішній день: “Сину мій! Бережи заповідь батька твого і не відкидай настанови матері твоєї, нав’яжи їх назавжди на серце твоє, обв’яжи ними шию твою”.
Варто зазначити, що багато притч/висловів приписують Царю Соломон, проте які ніколи його не були…
Але ми знаємо одне – Україна була, є і буде! Слава Україні! Все буде Крон!
ЯКИЙ ТИ СТУДЕНТ?
На першій зустрічі клубу СКІЛ в цьому році наші учасники отримали рандомні питання про студентські роки та ділилися розповідями. Для багатьох з нас це були приємні іноді смішні спогади молодості, якими ми вирішили поділитися з вами.
Питання: Як ви поступили в універ?
Історія №1: “…на морозі приїхав в університет з другом, який поступав в ХАІ…Декан спитав про середній бал та сказав що я прийнятий, хоча я не поанував. За декілька годин я привіз оригінали документів…так я поступив на ракетний Факультет ракетнокосмічної техніки…”
Історія №2: “…поступав до ХАДІ аби не поступити… Проте екзаменаторка на самому екзамені сила переді мною та просунула листок паперу, на якому були відповіді…Зізнаюсь, я до сих пір думаю, що мене з кимось переплутали.”
Це було весело і так по домашньому) А як ви обирали універ?
Ваша заявка прийнята в обробку, очікуйте, з Вами зв’яжеться наш менеджер у найближчий час.